30octobre 2022 (dim.)
21:00

Pavel Wlosok International Quartet

Jazz Dock | Musique jazz

120 minutes | Disponible

Afficher les détails de l'image
Date: 30 octobre 2022 | 21:00 (dim.)
Lieu: Jazz Dock
Durée: 120 minutes
Statut: Disponible
Achat de billets
Billets sur mobile acceptés

Pavel Wlosok International Quartet (modern jazz)
Unikátní zvuk kapely Pavel Wlosok Quartet je tvořen směsí moderního jazzu, swingu, modálního a latinského jazzu. Svou roli hrají také vlivy světového i českého folklóru. Většina repertoáru vychází z originálních kompozic lídra kapely, ale zahrnuje také úpravy jazzových standardů, stejně jako různorodost tradičních stylů moderního jazzu od swingu až po jazz 21. století.
Pavel Wlosok je americký pianista narozený v Československu začátkem 70. let, oceněný skladatel a aranžér, pedagog, hudební inženýr, producent a fotograf. Spolu se svými českými přáteli a špičkovými jazzovými interprety – Ondřejem Štveráčkem (sax), Tomášem Barošem (bass) a Jiřím Slavíčkem (bicí) – vás zvou k večeru čisté, improvizované, originální jazzové hudby, plné vzrušujících zvukových barev, různorodých rytmických stylů a spontánní kolektivní improvizace. Čeká na vás plně kreativní a neopakovatelná hudba tvořená spontánně v reálném čase.

Jazz Dock´s ten meters long futuristic bar is full of traditional and proven drinks and cocktails as well as specialities and news for anyone with fantasy. You can also enjoy Jazz Dock kitchen´s delicatessen and treat yourself a tasty dinner, all the time during musical production.

Please note:

The concert has one 20 minutes long intermissions.
The drinks and food are not included in the ticket price.
The seats will be allocated to you by the promoter after the entry to the club.
We recommend to arrive at least 30 min in advance.

Événements similaires